Näin seuran laskutus toimii! Tutustu prosessiin.
30.9.2020 18:05 Uutiset / Jaoston pääsivusto

Kun saat laskun, näin homma etenee. Ota yhteys toimistoon heti, jos lasku on aiheeton.

Seuralla on ollut jonkin aikaa käytössään Netvisor -taloushallintojärjestelmä, jonka kautta laskutus tapahtuu. Pääosa laskuista lähetetään sähköpostilla tai verkkolaskuina. Sähköpostilla lähtevät laskut joutuvat joskus roskapostilaatikkoon. Jos odotat saavasi meiltä laskun, niin kannattaa käydä tarkistamassa aika-ajoin roskapostilaatikko. Kun yhden kerran siirrät laskun roskapostilaatikosta saapuvien kansioon, niin jatkossa ongelmia ei sen suhteen pitäisi tulla.

Sähköpostilaskut EIVÄT TULE toimiston sähköpostista. Jos sinulla on jotain huomauttamista laskusta, sitä ei voi tehdä vastaamalla laskusähköpostiin. Ota yhteys toimistoon sähköpostilla veikot@kaustinen.fi tai soita 040 -522 8977

Seuran hallitus kokoontuu kuukausittain. Jokaisessa hallituksen kokouksessa käymme läpi myöhästyneiden laskujen listan.


   
Lisää uutisia
Kaustisen Pohjan-Veikot
«  Lokakuu   »
Kategoriat